Sa Pinto: Legia jest większa niż Mączyński

sports news

Trener Legii Warszawa Ricardo Sa Pinto nie krył satysfakcji po zwycięstwie nad Miedzią Legnica 2:0 w piątkowym meczu 24. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

Obrońcy tytułu przerwali w ten sposób serię dwóch kolejnych porażek i umocnili się na drugiej pozycji w tabeli.

– Wynik byłby bardziej okazały, gdybyśmy podejmowali lepsze decyzje w polu karnym rywala. Miedź przez większość spotkania nie miała okazji strzeleckich – wyznał Sa Pinto dla oficjalnego serwisu Legii.

– Nie mogę jeszcze nic powiedzieć o kontuzji Sebastiana Szymańskiego. Wszystko okaże się w przeciągu najbliższych 48 godzin. Mam nadzieję, że nie jest to nic poważnego – wyjaśnił Portugalczyk.

– Myślę, że zagraliśmy dobry mecz. Stworzyliśmy szybko wiele sytuacji strzeleckich. Wprowadzając odrobinę spokoju jesteśmy w stanie podejmować lepsze decyzje. Mogę wypowiadać się o swoim zespole w samych superlatywach – podkreślił Sa Pinto, który odniósł się również do poważnych zarzutów ze strony Krzysztofa Mączyńskiego.

– Termin jego wywiadu nie jest przypadkowy, on chciał nam zaszkodzić. Legia jest większa niż Mączyński. Konieczne są wyjaśnienia jego kłamliwych słów. Powiedziałem mu, że ma za mało jakości i nie jest wystarczająco dobry. Zesłałem go do zespołu rezerw, ale on nie zaakceptował tej decyzji. On nie szanuje Legii, swoich kolegów, kibiców i sztabu. Zależy mu tylko na sobie – dodał Portugalczyk.

(za legia.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.