Sane obniży swoje żądania płacowe

sports news

Leroy Sane jest gotowy obniżyć swoje żądania płacowe o 30%, aby móc przenieść się z Manchesteru City do Bayernu Monachium – informuje dziennik BIld.

Bild donosi również, że Sane w Bayernie miałby występować z numerem “10”, który w przeszłości na swoich plecach nosili tak wybitni zawodnicy jak Arjen Robben i Lothar Matthaus.

Sane i Bayern są już blisko osiągnięcia porozumienia, jeśli chodzi o warunki kontraktu, a do dogadania pozostały jeszcze kwestie transferowe z przedstawicielami Manchesteru City.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.