Santos: Nie będziemy faworytem Euro

sports news

Portugalia pokonała na wyjeździe Luksemburg 2:0 w swoim ostatnim meczu w grupie i zapewniła sobie awans na Euro 2020 z drugiego miejsca. Selekcjoner Fernando Santos zdaje sobie sprawę, że obronić tytuł mistrzowski z Francji z 2016 roku będzie trudno, ale jego zespół na to stać.

– Jesteśmy jednym z kandydatów, ale nigdy nie twierdziliśmy, że będziemy faworytem – powiedział Santos, cytowany przez serwis „Goal”.

– Portugalia ma jakość. Jeśli potrafimy pokazać kreatywność, jakość, a także inne rzeczy, które są potrzebne, to praktycznie nie da się nas pokonać – dodał.

– Nie jest łatwo z nami wygrać. Portugalia ma wszystko, aby dobrze spisać się na mistrzostwach Europy. Nasza sytuacja jest taka sama jak zawsze. Kiedy jechaliśmy na Euro 2016, to mówiono, że to szaleństwo, kiedy powiedziałem, że Portugalia to jeden z kandydatów do wygrania turnieju – stwierdził.

Jego podopieczni zajęli drugie miejsce w grupie B. Od trzeciej Serbii, która w ostatnim spotkaniu zremisowała z Ukrainą 2:2, zdobyli trzy punkty więcej.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.