Sarri: To był trudny mecz, Torino grało z determinacją

sports news

Maurizio Sarri, trener Juventusu FC po wygranej w derbach z Torino FC 1:0 był zadowolony z gry swoich podopiecznych w tym jak ocenił trudnym spotkaniu.

– To był trudny mecz. Torino FC grało od początku z dużą determinacją. Ciężko było pokazać dobrą grę i cieszę się z tego, co zobaczyłem – powiedział Maurizio Sarri, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Mogliśmy wpaść w tym meczu kilka razy w kłopoty, ale zespół dobrze zareagował na boiskowe wydarzenia – dodał szkoleniowiec Juventusu FC.

– Tabela? W tym momencie nie ma sensu niczego liczyć, trzeba po prostu zdobywać punkty – podsumował trener mistrzów Włoch.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.