Conte: Zespół zareagował znakomicie

sports news

Antonio Conte, trener Interu Mediolan po wygranej z Bologna FC 2:1 przyznał, że zwycięstwo okolicznościach, kiedy jego zespół przegrywał, jest bardzo cenne.

– Drużyna zareagowała znakomicie. Straciliśmy gola, który mógł przesądzić o naszej porażce. Moi zawodnicy pokazali jednak niesamowitą siłę wewnętrzną – powiedział Antonio Conte, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– To dla nas znakomita wiadomość. Zrobili to w trudnym meczu z groźną zawszą Bolonią. To zwycięstwo jest cenne i dobrze wróży na przyszłość – dodał trener Interu.

– Nie patrzymy na to jak grają nasi rywale, którzy są blisko nas w tabeli. Skupiamy się przede wszystkim na sobie – przyznał Antonio Conte.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.