Sarri zostanie trenerem AS Romy?

sports news

Według informacji „Sky Sports”, Maurizio Sarri wkrótce może zostać nowym szkoleniowcem AS Romy.

Włoch rozpoczął pracę w londyńskim klubie latem 2018 roku, ale ekipa „The Blues” pod jego wodzą spisuje się średnio. Obecnie Chelsea FC zajmuje szóste miejsce w tabeli Premier League i ma na koncie 50 punktów.

Sytuację Sarriego chcą wykorzystać władze AS Romy, którzy nie są zadowoleni z pracy Eusebio Di Francesco. Rzymianie wkrótce chcą rozpocząć rozmowy w sprawie jego zatrudnienia.

Ekipa „Giallorossich” zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli włoskiej ekstraklasy i ma na koncie 41 punktów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.