Schalke potwierdziło poważną kontuzję Suata Serdara

sports news

Schalke Gelsenkirchen oficjalnie potwierdziło, że Suat Serdar nie będzie mógł już więcej zagrać w tym sezonie z powodu kontuzji.

23-letni Niemiec w niedzielnym meczu przeciwko Augsburgowi nabawił się częściowego zerwania więzadła zewnętrznego w lewym kolanie, na wysokości kości strzałkowej. We wtorek przeprowadzono badanie rezonansem magnetycznym, którego wyniki potwierdziły wcześniejsze przepuszczenia.

– To dla nas gorzka wiadomość. Suat nie będzie mógł grać od trzech do czterech miesięcy – skomentował kontuję zawodnika trener Schalke, David Wagner.

Po dalszych badaniach ma zapaść decyzja, czy Serdar będzie musiał poddać się zabiegowi.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.