Schreuder: Dla nas to cenne zwycięstwo

sports news

Alfred Schreuder, trener TSG Hoffenheim po spotkaniu z FC Koeln (3:1) pochwalił Christopha Baumgartnera, strzelca dwóch goli.

– Christoph Baumgartner zagrał bardzo dobrze. Prezentował się znakomicie także wcześniej, ale nie wykorzysytywał okazji. U młodych zawodników to jednak normalne – powiedział Alfred Schreuder.

– Kluczowy był początek drugiej połowy, gdzie spisaliśmy znakomicie. Po strzeleniu gola, prowadziliśmy 3:0 i mogliśmy dalej spokojnie grać. Po czerwonej kartce pojawiły się małe wątpliwości – dodał szkoleniowiec.

– Nie potrafiliśmy wygrać przez dłuższy czas, dlatego to zwycięstwo jest dla nas bardzo ważne. Jestem zadowolony z wyniku – zaznaczył trener TSG Hoffenheim.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.