Segunda Division: Porażka Realu Saragossa

Real Saragossa przegrał na własnym stadionie 0:2 z Realem Valladolid w meczu trzynastej kolejki drugiej ligi hiszpańskiej. Dla zespołu z Estadio de la Romareda była to pierwsza porażka w Segunda Division od 20 sierpnia.

W drużynie gospodarzy nie wystąpił Cezary Wilk. 29-letni pomocnik zmaga się z kontuzją więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie.

Pierwszego gola dla gości strzelił Juan Villar w trzeciej minucie spotkania. Wynik na 2:0 ustalił Manu del Moral dwie minuty po przerwie, po strzale z rzutu karnego.

Po porażce, piłkarze Ranko Popovicia zajmują czwarte miejsce w tabeli. Mają dwa punkty straty do prowadzącej w lidze, Cordoby. Real Valladolid jest na trzynastej pozycji w Segunda Division.