Serie A: Melo został zawieszony na trzy spotkania

Pomocnik Interu Mediolan, Felipe Melo został zawieszony na trzy spotkania – poinformowała „La Gazzetta dello Sport”. Brazylijczyk został ukarany za faul na Lucasa Biglii podczas niedzielnego meczu 17. kolejki Serie A przeciwko Lazio.

32-letni pomocnik za swoje zagranie w 90. minucie gry obejrzał czerwoną kartkę. Cztery minuty wcześniej po jego faulu sędzia podyktował rzut karny. Inter przegrał ze stołeczną drużyną na własnym stadionie 1:2.

Z powodu zawieszenia Melo nie będzie mógł wystąpić w meczach przeciwko Empoli, Sassuolo i Atalancie Bergamo. Do gry powróci najwcześniej 19 stycznia, gdy „Nerazzurri” będą mierzyć się z Napoli w ćwierćfinale Pucharu Włoch.

Melo w bieżącym sezonie rozegrał 12 spotkań w Serie A. Zdobył w nich jedną bramkę.