Serie B: Remis Bari z Modeną, grali Wolski i Thiago Cionek

FC Bari zremisowało u siebie z AC Modeną 1:1 w meczu siódmej kolejki włoskiej Serie B. W ekipie gospodarzy w 70. minucie pojawił się na boisku Rafał Wolski, a wśród gości pełne spotkanie zaliczył Thiago Cionek.

Gospodarze prowadzili po trafieniu Caputo, ale zaledwie trzy minuty później wyrównał Salifo. Po tym spotkaniu drużyna z Południa Włoch jest trzynasta w tabeli, natomiast Modena z tylko punktem przewagi zajmuje siódme miejsce.

Nie miał szczęścia Mateusz Lewandowski. Polak pojawił się na boisku w 38. minucie spotkania Pescara Calcio z Virtus Entella Chiavari, ale osłabieni już wtedy goście stracili cztery gole i przegrali wysoko 0:4. Beniaminek Serie B zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.