Serie B: Wygrana zespołu Thiago Cionka

Modena FC wygrała przed własną publicznością z FC Bari 2:1 (2:0) w spotkaniu 17. kolejki włoskiej Serie B. W barwach gospodarzy pełne 90 minut rozegrał Thiago Cionek.

Kibice zgromadzeni na trybunach Stadio Alberto Braglia na pierwsze trafienie czekali niespełna pięć minut. Na prowadzenie wyszli wówczas miejscowi, a na listę strzelców wpisał się Riccardo Nardini. Chwilę później podwyższył Pablo Granoche, dla którego był to premierowy gol w bieżących rozgrywkach.

W drugiej połowie honorową bramkę dla przyjezdnych zdobył Gianluca Sansone.

Dzięki wygranej, Modena przesunęła się na 17. miejsce w tabeli Serie B. Drużyna prowadzona przez Hernana Crespo ma na swoim koncie 18 punktów, z kolei Bari wywalczyło do tej pory 32 „oczka” i znajduje się na trzeciej pozycji.