Serie A potwierdziła wznowienie rozgrywek od 13 czerwca

sports news

Lega Serie A, zarządzająca rozgrywkami w najwyższej klasie rozgrywkowej we Włoszech, opublikowała we wtorek wieczorem komunikat, w którym poinformowała, że rozgrywki włoskiej ekstraklasy powrócą 13 czerwca.

Przedstawiciele 20 klubów Serie A, zaapelowali również do stacji telewizyjnych Sky oraz DAZN, o respektowanie podpisanych wcześniej umów. Oba podmioty, nie wypłaciły jeszcze trzeciej transzy należności za prawa do transmisji.

Na spotkaniu uzgodniono również, że 13 czerwca zostanie dokończona 25 kolejka rozgrywek, które została przerwana w marcu z powodu pandemii koronawirusa.

Do rozegrania pozostały spotkania Atalanty z Sassuolo, Interu z Sampdorią, Torino z Parmą oraz Verony z Cagliari. Ostateczna decyzja w tej sprawie ma zapaść w piątek po spotkaniu przedstawicieli ligi, włoskiej federacji oraz ministra sportu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.