Setti: Liczę na spokój, otwartość i inteligencję piłkarzy

sports news

Prezes Hellas Werona Maurizio Setti liczy na zrozumienie powagi sytuacji i owocne negocjacje z piłkarzami na temat obniżenia wynagrodzeń po zawieszeniu rozgrywek.

– Nasza pozycja jest bardzo prosta. Jesteśmy jak w stanie wojennym, dlatego musimy usiąść przy stole ze spokojem, inteligencją i otwartością, znajdując rozwiązanie, które zadowoli obie strony – wyznał Setti w rozmowie udzielonej stacji „Sky Sport Italia”.

– To, co się dzieje, jest ogromnie szkodliwe dla całego świata futbolu, więc ufam, że nie będzie problemów ze znalezieniem porozumienia z moimi piłkarzami, którzy są dobrymi ludźmi – podkreślił sternik „Gialloblu” z Miasta Romea i Julii.

– Mam nadzieję, że zagramy ponownie w tym sezonie. Zakończenie kampanii byłoby również radosne dla ludności, ponieważ naród włoski tak bardzo kocha ten sport. Mam nadzieję, że uda nam się zamknąć ten rozdział, aby powoli wrócić do normalności – dodał Maurizio Setti.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.