Gravina: Możemy grać nawet do października

sports news

Prezes Włoskiej Federacji Piłkarskiej (FIGC) Gabriele Gravina nie wyklucza dokończenia obecnego sezonu Serie A nawet na początku jesieni bieżącego roku.

W środku mijającego tygodnia pojawiła się konkretna propozycja wznowienia rozgrywek 20 maja. Ostatnia kolejka odbyłaby się wówczas 2 lipca.

– Jedynym właściwym sposobem na poradzenie sobie z tak poważną sytuacją awaryjną jest dokończenie bieżącego sezonu w każdy możliwy sposób – wyznał Gravina dla stacji „Rai Sport”.

– Możliwym terminem wznowienia sezonu jest nawet 17 maja, ale wiemy i powtarzam, że jest to tylko możliwość. Pracujemy nad całą serią hipotez, aby jak najlepiej poradzić sobie z awaryjną sytuacją – podkreślił 66-latek.

– Serie A do września-października jest również możliwa. Jest to sposób na uniknięcie dewastacji nie tylko sezonu 2019-20, ale także sezonu 20-21 – dodał Gravina.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.