SGB Premiership: Lider minimalnie lepszy od wicelidera, skuteczny Krystian Pieszczek

sports news

Żużlowcy Ipswich Witches pokonali u siebie Wolverhampton Wolves 46:44 w poniedziałkowym spotkaniu brytyjskiej SGB Premiership.

Wśród gospodarzy czterokrotnie na torze pojawiał się Krystian Pieszczek. Wychowanek Wybrzeża Gdańsk rozpoczął od wykluczenia, ale trzy kolejne wyścigi z jego udziałem kończyły się podwójnymi zwycięstwami „Wiedźm”. Polak zakończył zawody z dorobkiem sześciu punktów.

Prowadzącego sensacyjnie w tabeli beniaminka do czwartego zwycięstwa w sezonie poprowadził Cameron Heeps. Australijczyk wygrał trzy z pięciu swoich biegów i zdobył trzynaście punktów. „Oczko” mniej zgromadził Daniel King, który również trzykrotnie był najszybszy w swoich biegach.

Wśród gości prym wiódł Rory Schlein. Doświadczony Australijczyk wygrał aż cztery z siedmiu swoich wyścigów i zdobył piętnaście punktów. Większe wsparcie zapewniał mu jednak jedynie Scott Nicholls, który w sześciu biegach przywiózł jedenaście „oczek”.

Po siedem punktów dołożyli do dorobku swoich drużyn Richard Lawson i Kyle Howarth. „Wilki” doznały w ten sposób pierwszej porażki w sezonie, ale zachowały drugą lokatę.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.