SGB Premiership: Skromna wygrana Robins, solidni Musielak i Lampart

sports news

Swindon Robins pokonali u siebie Peterborough Panthers 46:44 w trzecim poniedziałkowym spotkaniu brytyjskiej SGB Premiership.

Na owalu Abbey Stadium pięciokrotnie ustawiał się pod taśmą Tobiasz Musielak. Polak wygrał jeden z pięciu swoich biegów i zdobył w sumie sześć punktów dla „Rudzików”. Tyle samo dołożył Dawid Lampart, który cztery razy wyjeżdżał na tor.

Najskuteczniejszy w ekipie gospodarzy był Brady Kurtz. Zastępujący kontuzjowanego Jasona Doyle’a młodszy rodak Australijczyka wywalczył trzynaście punktów, wygrywając kluczowy ostatni wyścig, decydujący o losach konfrontacji.

Cennych dziesięć „oczek” uzbierał dla „Rudzików” Adam Ellis, który tylko czterokrotnie pojawiał się na torze i wygrał trzy wyścigi. Siedem punktów zgromadził natomiast Australijczyk Troy Batchelor.

Wśród przyjezdnych prym wiódł Charles Wright, który w siedmiu biegach zapisał na swoim koncie aż szesnaście punktów. Dziesięć „oczek” wywalczył Bradley Wilson-Dean. Nowozelandczyk startował z pozycji rezerwowego i wygrał trzy z siedmiu wyścigów.

„Pantery” mimo skromnej porażki wzbogaciły się o duży punkt i awansowały na czwarte miejsce w tabeli. „Rudziki” po pierwszej wygranej w sezonie przesunęły się na piątą lokatę w klasyfikacji.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.