Singiel na dziś: AC Milan – Sassuolo

Typy na dziś

Singla na sobotę 2. dzień marca zagramy we włoskiej Serie A, w której zostaną rozegrane trzy spotkania 26. kolejki. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że AC Milan pokona przed własną widownią Sassuolo. Wczoraj niespodziewanej porażki z Cagliari doznał Inter, a to oznacza, że wygrywając dzisiejsze spotkanie, Milan może przeskoczyć  w tabeli lokalnego rywala.

Milan na własnym terenie wygrał aż osiem z trzynastu spotkań i tylko trzy razy zremisował. Rossoneri po przyjściu Krzysztofa Piątka świetnie sobie radzą. Obecnie są na serii trzech ligowych zwycięstw z rzędu i nie sądzimy, aby akurat Sassuolo mogło zatrzymać zespół z San Siro.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Liczymy, że Milan, który ma okazję wyprzedzić w tabeli lokalnego rywala zgarnie dziś trzy punkty. Lepszej motywacji gospodarze dziś nie potrzebują i naszym zdaniem odniosą pewne zwycięstwo.

AC Milan – Sassuolo, typ: 1, kurs: 1.60. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”