Dubel na sobotę 2.03. z kursem 2.19.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na sobotę 2. dzień marca wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz z szwajcarskiej Super League. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.19. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Dallas Mavericks wygrają domowe spotkanie z Memphis. Gospodarze grają okropnie na wyjazdach, ale u siebie potrafią naprawdę zaskoczyć. Ostatnio przed własną widownią Mavs pokonali Indianę, która należy do czołowych zespołów na Wschodzie. Memphis za to gra tragicznie zarówno u siebie jak i na wyjazdach. W związku z tym stawiamy, że ekipa z Dallas wygra dziś z Grizzlies przynajmniej dwoma punktami.

Na drugiej pozycji Dubla stawiamy, że w spotkaniu Young Boys Berno z FC Sion padną przynajmniej trzy bramki. W Szwajcarii lubią sobie postrzelać i mimo, że pierwsze mecze tego roku nie potwierdzały tej tezy, to jednak uważamy, że dziś over 2.5 goli zostanie tu pokryty. W aż pięciu z ostatnich sześciu spotkań między tymi drużynami na stadionie w Bernie, linia 2.5 była pokrywana. Dziś liczymy na przynajmniej trzy trafienia.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.19.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB