Singiel na dziś: Amstetten – Austria Lustenau

Typy na dziś

Typy do Singla na piątek 8. dzień listopada wybraliśmy z austriackiej 2. ligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Spośród wielu piątkowych meczów nam wpadło w oko spotkanie Amstetten z Austrią Lustenau. Stawiamy, że zobaczymy w nim przynajmniej cztery bramki, co jak na standardy tej ligi nie jest wielkim wyczynem. Można powiedzieć, że to norma.

W spotkaniach ekipy z Lustenau pada w tym sezonie średnio aż 4.6 gola na mecz! Ale kiedy ten zespół grał na wyjazdach, wówczas strzelano średnio aż 5.8 gola na mecz!

Dodajmy jeszcze, że w domowych spotkaniach Amstetten pada średnio 3.6 gola na mecz. Dlatego uważamy, że w dzisiejszym spotkaniu zobaczymy przynajmniej cztery gole.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Amstetten – Austria Lustenau, typ: powyżej 3.5 pkt, kurs:  2.21.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

🎙🆕Podcast #kasujemy S01.E50 w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/3tPUM2lMwJ9JahHN5uFcS8?si=PjgSVAHnTveYnKq2veHeBQ #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E50. w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=868582e0-faef-4c62-ade9-2227270a7c67

Load More…