Singiel na dziś: Amstetten – Austria Lustenau

Typy na dziś

Typy do Singla na piątek 8. dzień listopada wybraliśmy z austriackiej 2. ligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Spośród wielu piątkowych meczów nam wpadło w oko spotkanie Amstetten z Austrią Lustenau. Stawiamy, że zobaczymy w nim przynajmniej cztery bramki, co jak na standardy tej ligi nie jest wielkim wyczynem. Można powiedzieć, że to norma.

W spotkaniach ekipy z Lustenau pada w tym sezonie średnio aż 4.6 gola na mecz! Ale kiedy ten zespół grał na wyjazdach, wówczas strzelano średnio aż 5.8 gola na mecz!

Dodajmy jeszcze, że w domowych spotkaniach Amstetten pada średnio 3.6 gola na mecz. Dlatego uważamy, że w dzisiejszym spotkaniu zobaczymy przynajmniej cztery gole.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Amstetten – Austria Lustenau, typ: powyżej 3.5 pkt, kurs:  2.21.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Norrkoping – Hammarby – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/norrkoping-hammarby-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-srode-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…