Typy NHL: Colorado Avalanche – Nashville Predators

typy NHL
typy NHL

Z typami z NHL przenosimy się do Denver, gdzie na kolejny mecz sezonu zasadniczego przylecą gracze Nashville Predators.

Colorado gra bez swoich dwóch największych gwiazd i tak jak można się tego spodziewać nie wygląda to najlepiej. Doznali pięciu porażek z rzędu, a teraz przychodzi bardzo trudny mecz z Nashville.

Goście z Tennessee zdobywają dokładnie cztery bramki na mecz, co jest prawie najwyższą średnią w lidze. Są w dobrej formie i potwierdzają to na lodzie.

Wydaje nam się, że pogrążone w serii porażek Colorado nie poradzi sobie z rozpędzonymi Drapieżnikami. Liczymy na gości. Powodzenia!

Colorado Avalanche – Nashville Predators, typ: 2, kurs: 1.80.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.