Typy na dziś: Dubel na piątek 8.11. z kursem 2.32

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piątek 8. dzień listopada z holenderskiej Eerste Divisie oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.32. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy na powyżej 2.5 gola w meczu Excelsioru z FC Eindhoven. W domowych starciach Excelsioru pada średnio aż 4.7 gola na mecz. Natomiast w wyjazdowych spotkaniach ekipy z Eindhoven strzelano średnio 3.3 gola na mecz. Uważamy, że trzy bramki w tym pojedynku to absolutne minimum.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Dallas Mavericks pokonają New York Knicks przynajmniej dziewięcioma punktami. Liczymy, że w spotkaniu przeciwko swojej byłej drużynie będzie błyszczał Kristaps Porzingis. Sądzimy, że cała drużyna pomoże mu pokazać Knicks, że zbyt łatwo się go pozbyli. Mavs – 8.5 pkt. to naszym zdaniem dobry typ na to spotkanie.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.32.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś