Typy na dziś: Dubel na piątek 8.11. z kursem 2.32

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piątek 8. dzień listopada z holenderskiej Eerste Divisie oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.32. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy na powyżej 2.5 gola w meczu Excelsioru z FC Eindhoven. W domowych starciach Excelsioru pada średnio aż 4.7 gola na mecz. Natomiast w wyjazdowych spotkaniach ekipy z Eindhoven strzelano średnio 3.3 gola na mecz. Uważamy, że trzy bramki w tym pojedynku to absolutne minimum.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Dallas Mavericks pokonają New York Knicks przynajmniej dziewięcioma punktami. Liczymy, że w spotkaniu przeciwko swojej byłej drużynie będzie błyszczał Kristaps Porzingis. Sądzimy, że cała drużyna pomoże mu pokazać Knicks, że zbyt łatwo się go pozbyli. Mavs – 8.5 pkt. to naszym zdaniem dobry typ na to spotkanie.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.32.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Poniedziałek 17.02.
https://youtu.be/ffwUlDbPUXI
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙Podcast #kasujemy S01.E48. w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/5wX5mm2Z1BQxQBf3qWwjRl?si=uiIMZ2XGRA6GN99WPrB-aw

Podcast #kasujemy S01.E48. w Apple Podcasty https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=5af2b62a-a09e-4eb0-9ee6-4c599f612434

Load More…