Singiel na dziś: Atlanta Hawks – Toronto Raptors

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na poniedziałek 20. dzień stycznia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Toronto Raptors pokona na wyjeździe Atlantę Hawks różnica przynajmniej dziewięciu punktów.

Jak radzą sobie Hawks?

Zespół z Atlanty zajmuje ostatnie miejsce w Konferencji Wschodniej, bo z czterdziestu trzech meczów tego sezonu zdołał wygrać zaledwie dziesięć. Na swoim parkiecie Hawks zagrali dwadzieścia pojedynków, z czego przegrali aż piętnaście. Dodajmy, że w dzisiejszym starciu nie wystąpią kontuzjowani Chandler Parsons oraz Alex Len.

Jak radzą sobie Raptors?

Obrońcy mistrzowskiego tytułu wreszcie są zdrowi, a to oznacza, że mogą w pełni pokazać swój potencjał. Obecnie są na serii trzech zwycięstw z rzędu i wszystko wskazuje na to, że dziś odniosą kolejne.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy, że Raptors pokonają Hawks i pokryją handicap -8.5 pkt. Nie mamy wątpliwości, że przewaga talentu jest po stronie Toronto. Do tego oba zespoły mają różne cele na ten sezon. Kanadyjczycy powalczą o obronę tytułu, a Atlanta skupi się na walce o jak najniższe miejsce, aby dać sobie szansę na pierwszy wybór w drafcie.

Na koniec jak zawsze porcja statystyki: kiedy Raptors grali w tym sezonie na wyjazdach jako faworyt, wygrali każde z ośmiu spotkań ze średnią różnicą 9.8 pkt. Z drugiej strony kiedy Hawks grali w tym sezonie jako underdog, przegrali aż 30 z 39 pojedynków ze średnią różnicą -10.6 pkt.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Atlanta Hawks – Toronto Raptors, typ: 2 (-8.5 pkt), kurs:  1.92.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy na dziś? Oto przed Wami!
https://www.youtube.com/watch?v=-mT7kMAbcbc
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Zobaczcie nasze typy na czwartek 20.02.
https://www.youtube.com/watch?v=-mT7kMAbcbc
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙Podcast #kasujemy S01.E51 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/1LhBcf0EIkps4LbnXP7ZUc?si=oAqU3-7_RZ2bBKfSk_4_kw

Load More…