Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na poniedziałek 20. dzień stycznia wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.25. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla stawiamy, że rezerwy Ajaksu Amsterdam pokonają u siebie Dordrecht przynajmniej dwoma golami. Drużyna gości zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i z dziesięciu meczów wyjazdowych przegrała aż siedem. Gospodarze natomiast są wiceliderem i na dziesięć meczów na swoim stadionie wygrali aż siedem. W sześciu z tych wygranych meczów  piłkarze Ajaksu pokrywali handicap 0:1, dlatego uważamy, że dziś również wygrają różnicą przynajmniej dwóch bramek.

W drugim meczu Dubla stawiamy dodatni handicap +5.5 pkt na Detroit Pistons w wyjazdowym pojedynku z Washington Wizards. W drużynie z Detroit coś ostatnio drgnęło. Trener Dwane Casey daje więcej minut na parkiecie młodym zawodnikom i to zaczyna przynosić powoli dobre owoce. Pistons wygrali ostatnio dwa mecze z rzędu, w tym niespodziewanie pokonali na wyjeździe Celtics. Warto zwrócić uwagę na młodziutkiego Sekou Doumbouya’e, który dopiero wchodzi na parkiety NBA, ale właśnie w Bostonie zdobył aż 24 punkty.

Nie zdziwimy się jeśli Pistons wygrają dziś w Waszyngtonie, ale wolimy zabezpieczyć się handicapem +5.5 pkt.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.25.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś