Singiel na dziś: Bayern Monachium – VfB Stuttgart

Typy na dziś

Singla na niedzielę 27. dzień stycznia zagramy niemieckiej Bundeslidze, w której dziś zostaną rozegrane dwa spotkania 19. kolejki .  Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych!

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Bayern Monachium wygra z VfB Stuttgart różnicą przynajmniej trzech goli. Bawarczycy plasują się na 3. miejscu w tabeli i mają tyle samo punktów co Borussia Moenchengladbach i dziewięć punktów mniej od lidera z Dortmundu. Obie Borussie wygrały wczoraj swoje mecze i tym samym Bayern jest niemalże zmuszony do zdobycia kompletu punktów, aby nie tracić dystansu do czołówki.

Stuttgart zajmuje 16. miejsce w tabeli, czyli trzecie od końca i obecnie jest na serii trzech porażek z rzędu. W dziewięciu meczach wyjazdowych w tym sezonie VfB przegrało aż siedem razy i zanotowało tylko jeden remis. Stuttgart przegrał u siebie z Bayernem w pierwszej części sezonu 0:3.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że Bayern wygra to spotkanie i pokryje handicap 0-2. Wystarczy nam skromne 3:0, ale coś czujemy, że Bawarczycy wygrają nawet wyżej. Wczoraj Borussia z Dortmundu wygrała 4:1, to dziś Bayern może mieć chęć wygrania jeszcze wyżej. Nam oczywiście zależy na trzybramkowej różnicy.

Bayern Monachium – VfB Stuttgart, typ: 1 (handicap 0-2), kurs: 1.84.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

Tydzień z Bayernem