Typy NBA: Chicago Bulls – Cleveland Cavaliers

typy NBA
Oceń

Na niedzielny wieczór wybraliśmy z NBA jedno spotkanie, które naszym zdaniem warto zagrać. Zaglądamy do Chicago, gdzie dziś zawitają gracze z Cleveland.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Bulls pokonają Cavaliers różnicą przynajmniej sześciu punktów. Cavs zwyciężyli tylko jedno spotkanie z ostatnich dziewiętnastu potyczek. Byki natomiast w ostatnich trzynastu spotkaniach odniosły tylko jedno zwycięstwo i była to wygrana w Cleveland 104:88.

Oba zespoły grają fatalnie, ale to zespół z Ohio ma największe kłopoty w całej lidze. Nie dość, że kadrowo są słabi, to jeszcze z powodu kontuzji wypadło im pięciu graczy. Nie da się w NBA wygrywać meczów rezerwowymi, nawet ze słabymi Bulls.

Co postawić?

W związku z powyższym stawiamy, że Byki pokonają Cavs i pokryją handicap -5 pkt.

Chicago Bulls – Cleveland Cavaliers, typ: 1 (-5 pkt), kurs: 1.92.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Typy na dziś

Minionej nocy w NBA

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB