Typy NBA: Chicago Bulls – Cleveland Cavaliers

typy NBA

Na niedzielny wieczór wybraliśmy z NBA jedno spotkanie, które naszym zdaniem warto zagrać. Zaglądamy do Chicago, gdzie dziś zawitają gracze z Cleveland.

Stawiamy, że Bulls pokonają Cavaliers różnicą przynajmniej sześciu punktów. Cavs zwyciężyli tylko jedno spotkanie z ostatnich dziewiętnastu potyczek. Byki natomiast w ostatnich trzynastu spotkaniach odniosły tylko jedno zwycięstwo i była to wygrana w Cleveland 104:88.

Oba zespoły grają fatalnie, ale to zespół z Ohio ma największe kłopoty w całej lidze. Nie dość, że kadrowo są słabi, to jeszcze z powodu kontuzji wypadło im pięciu graczy. Nie da się w NBA wygrywać meczów rezerwowymi, nawet ze słabymi Bulls.

Co postawić?

W związku z powyższym stawiamy, że Byki pokonają Cavs i pokryją handicap -5 pkt.

Chicago Bulls – Cleveland Cavaliers, typ: 1 (-5 pkt), kurs: 1.92.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś

Minionej nocy w NBA

Podcast #kasujemy

Reklama