Singiel na dziś: Brooklyn Nets – Milwaukee Bucks

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Typy bukmacherskie do Singla na sobotę 18. dzień stycznia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Milwaukee Bucks wygrają na wyjeździe z Brooklyn Nets przynajmniej dziewięcioma punktami.

Jak radzą sobie Bucks?

Milwaukee mają obecnie najlepszy bilans w całej NBA (37-6). Ostatnio wygrali pięć meczów z rzędu i naprawdę ciężko ich zatrzymać. Nie ma znaczenia czy grają u siebie, czy na wyjazdach – zawsze grają do końca i wygrywają dużą różnicą punktów. Dodajmy, że oprócz bardzo produktywnej ofensywy, Bucks mają najlepszą obronę w całej lidze.

Jak radzą sobie Nets?

Ekipa z Nowego Jorku nadal zmaga się z kontuzjami. Po tym jak do zespołu po 26 meczach przerwy wrócił Kyrie Irving, to ostatnio ze składu wypadli kontuzjowani DeAndre Jordan, Garrett Temple oraz Joe Harris. Nets mieliby problem z pokonaniem Bucks w pełnym składzie, a tak poważnie osłabieni nie mają żadnych szans.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy, że Bucks wygrają dziś na Brooklynie przynajmniej dziewięcioma punktami. Lubimy ekipę z Milwaukee, bo podobnie jak Celtics, czy Jazz nigdy nie odpuszczają, tylko wygrywają tak wysoko, jak się da. Naszym zdaniem Bucks pokryją dziś handicap -8.5 pkt, a może nawet i większy.

Na koniec jak zwykle porcja statystyki: kiedy Bucks grali w tym sezonie na wyjazdach jako faworyt (a tak jest dzisiaj), wówczas wygrali 80 procent spotkań ze średnią różnicą 11.2 pkt.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Brooklyn Nets – Milwaukee Bucks, typ: 2 (-8.5 pkt), kurs:  1.90.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!