Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na sobotę 18. dzień stycznia wybraliśmy z walijskiej ekstraklasy oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.47. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w meczu Newtown z Airbusem. Gospodarze muszą wygrać to spotkanie, aby utrzymać się w grupie mistrzowskiej. Zadanie przed nimi wydaje się proste, bo ich dzisiejszy rywal jest najsłabszy w całej lidze. W wyjazdowych meczach Airbusa strzelano w tym sezonie średnio aż 3.5 gola na mecz, dlatego dziś liczymy na przynajmniej trzy bramki.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Utah Jazz wygra u siebie z Sacramento Kings przynajmniej sześcioma punktami. Jazzmani przegrali ostatnio w Nowym Orleanie, czym przerwali serię dziesięciu zwycięstw z rzędu. Dziś jednak wracają do własnej hali, w której piekielnie trudno ich pokonać.

Utah grając u siebie jako faworyt wygrała aż czternaście z siedemnastu spotkań ze średnią różnica 7.1 pkt. Dodajmy, że Sacramento gra bardzo słabo na wyjazdach. Kings grając w obcych halach jako underdog przegrali aż jedenaście z piętnastu meczów ze średnią różnicą  -6.7 pkt. W związku z tym stawiamy na Jazz -5-5 pkt.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.47.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…