Singiel na dziś: Cleveland Cavaliers – Milwaukee Bucks

Singiel na dziś: Cleveland Cavaliers – Milwaukee Bucks
Oceń

Singla na piątek 14. dzień grudnia zagramy w najlepszej koszykarskiej lidze świata, czyli w NBA. W Europie powoli wracają rozgrywki ligowe, ale nimi zajmiemy w innych typach. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Stawiamy, że Milwaukee Bucks wygrają w Cleveland przynajmniej dziewięcioma punktami. Cavs to obecnie grupa młodych graczy, którym brak doświadczenia i ogrania na parkietach NBA. Owszem wygrali dwa ostatnie mecze w swojej hali, ale ich rywalami byli Knicks i Wizards, czyli również słabe zespoły.

Bucks są wiceliderem Konferencji Wschodniej, ale ostatnio przegrali na wyjeździe z Pacers. Słabe spotkanie zagrał wówczas lider Kozłów, Gannis Andetokunmbo, który zdobył tylko 12 pkt, co jak na niego jest bardzo słabym rezultatem. Zadbał o to kluczowy obrońca Indiany Victor Oladipo, jednak Cavs nie mają takiego gracza i „Greak Freak” będzie miał dziś szansę na rehabilitację.

 Obie drużyny grały ze sobą w Milwaukee 11. grudnia i wówczas gospodarze wygrali szesnastoma punktami. Liczymy, że Bucks wygrają w Quicken Loans Arena i pokryją handicap -8.5 pkt.

UWAGA! Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Cleveland Cavaliers – Milwaukee Bucks, typ: 2 (-8.5), kurs: 1.65.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Novak Djoković – Kei Nishikori https://t.co/j9KMdRnwOQ #picks

Typy Australian Open: Serena Williams – Karolina Pliskova https://t.co/NRNu5u7JTi #picks

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Load More…