Typy na dziś: Dubel na czwartek 13.12.

typy NBA
Typy na dziś: Dubel na czwartek 13.12.
Oceń

Typy do Dubla na czwartek 13. dzień grudnia wybraliśmy wyłącznie z NBA. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.09. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Stawiamy, że Dallas Mavericks wygrają w Phoenix. Słońca są najgorszą drużyną w Konferencji Zachodniej, doznając porażek w dziesięciu ostatnich spotkaniach, w tym w sześciu na własnym parkiecie. Mavs grają drugi mecz serii back to back, więc mogą być trochę zmęczeni. Jednak jak informuje ESPN, dziś debiut w tym sezonie ma zaliczyć weteran Dirk Nowitzki, a jego obecność na parkiecie na pewno wpłynie pozytywnie na młodszych kolegów. Oczywiście Dirk zagra na limicie minutowym, więc za wiele punktów nie zdobędzie. Mimo to uważamy, że Dallas wygra w Phoenix.

W drugim meczu  Dubla z NBA stawiamy dodatni handicap +3.5 na San Antonio w domowym starciu z LA Clippers. Clippers są w dołku, o czym świadczą męczarnie w Phoenix (wygrana dopiero po dogrywce) oraz wysoka porażka z Raptors, którzy grali bez Kawhi Leonarda. Spurs to solidna drużyna, która u siebie wygrała cztery mecze z rzędu. Nie sądzimy, aby Clippers przerwali tę serię, ale na wypadek jakiegoś „buzzer beatera” zabezpieczymy się dodatnim handicapem +3.5 pkt.

UWAGA! Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Novak Djoković – Kei Nishikori https://t.co/j9KMdRnwOQ #picks

Typy Australian Open: Serena Williams – Karolina Pliskova https://t.co/NRNu5u7JTi #picks

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Load More…