Singiel na dziś: Colorado Rockies – Chicago Cubs

Typy na dziś

Typy do Singla na środę 12. dzień czerwca wybraliśmy z najlepszej bejsbolowej ligi świata, czyli MLB. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że w spotkaniu Colorado Rockies z Chicago Cubs zdobytych zostanie mniej 12 runów. Minionej nocy na pięknym ballparku Coors Field w Denver miejscowi wygrali drugi mecz serii aż 10:3. Dziś staną przed szansą na sweep, czyli wygranie serii do zera.

Naszym zdaniem tak łatwo dziś graczom z Denver nie będzie, bo miotaczem w ekipie z Chicago będzie weteran Cole Hamels. Ten leworęczny pitcher, ma znakomite statystyki w dwóch ostatnich występach. Od początku czerwca Hamels pozwolił tylko na 5 wybić (hits) a od czterech meczów nie dał rywalom żadnego home run’a.

Uważamy, że być może gospodarze dziś znów wygrają, ale w tym meczu łączna suma runów obu drużyn nie przekroczy dwunastu.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z powyższym stawiamy na poniżej 12.5 runów w spotkaniu Colorado Rockies z Chicago Cubs. 

Colorado Rockies – Chicago Cubs, poniżej 12.5, kurs: 1.85. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama