Typy na dziś: Dubel na środę 12.06. z kursem 2.37.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na środę 12. dzień czerwca wybraliśmy z kobiecego mundialu oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.37. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Francja zdobędzie przynajmniej dwa gole w spotkaniu z Norwegią. Gospodynie mistrzostw świata pierwszy mecz wygrały 4:0 i naszym zdaniem dziś są faworytkami. Oczywiście pamiętamy, że Norweżki pokonały 3:0 Nigeryjki, ale naszym zdaniem więcej jakości jest po strojnie „trójkolorowych”. Francuzki w sześciu ostatnich meczach w roli gospodarza za każdym razem strzelały minimum dwa gole. Dziś również liczymy na przynajmniej dwa trafienia gospodyń mundialu.

W drugim meczu Dubla stawiamy na mniej niż 11 runów w spotkaniu Cleveland Indians z Cincinnati Reds. Goście mają poważne kłopoty w ofensywie, a ich pałkarze nie potrafią notować wybić. Liczymy, że dziś znów będą mieli kłopoty z trafieniem w piłkę, którą narzucał będzie Zach Plesac.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.37.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama