Typy na dziś: Dubel na środę 12.06. z kursem 2.37.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na środę 12. dzień czerwca wybraliśmy z kobiecego mundialu oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.37. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Francja zdobędzie przynajmniej dwa gole w spotkaniu z Norwegią. Gospodynie mistrzostw świata pierwszy mecz wygrały 4:0 i naszym zdaniem dziś są faworytkami. Oczywiście pamiętamy, że Norweżki pokonały 3:0 Nigeryjki, ale naszym zdaniem więcej jakości jest po strojnie „trójkolorowych”. Francuzki w sześciu ostatnich meczach w roli gospodarza za każdym razem strzelały minimum dwa gole. Dziś również liczymy na przynajmniej dwa trafienia gospodyń mundialu.

W drugim meczu Dubla stawiamy na mniej niż 11 runów w spotkaniu Cleveland Indians z Cincinnati Reds. Goście mają poważne kłopoty w ofensywie, a ich pałkarze nie potrafią notować wybić. Liczymy, że dziś znów będą mieli kłopoty z trafieniem w piłkę, którą narzucał będzie Zach Plesac.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.37.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB