Singiel na dziś: Denver Nuggets – Indiana Pacers

Oceń

Singla na sobotę 16. dzień marca zagramy ponownie w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Typy z piłki nożnej zostawiamy sobie na inne sekcje naszego serwisu. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Denver Nuggets pokonają przed własną widownią Indiana Pacers różnicą przynajmniej ośmiu punktów. Jest to duży handicap jak na tę fazę sezonu, w której drużyny walczą albo o miejsce w Playoffs, albo jak w tym przypadku o lepszą pozycję na starcie postseason.

Denver mogą dziś w nocy zrównać się bilansem z liderem Konferencji Zachodniej, czyli Golden State Warriors, których czeka ciężki mecz w OKC. Takiej okazji na zaatakowanie pozycji lidera, gracze z Denver nie powinni przepuścić.

Indiana zajmuje 4. miejsce na Wschodzie, ale słabo gra na wyjazdach. Pamiętamy ich mecz w Filadelfii, którym mogli uciec Sixers w walce o trzecie miejsce, ale przegrali wysoko. Pacers w spotkaniach w obcych halach z mocnymi drużynami tracą połowę swojej wartości.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że Nuggets pokonają Pacers i pokryją handicap -7.5 pkt. Naszym zdaniem Pacers przegrają jeszcze wyżej, bo jak pokazuje poniższa statystyka, nie radzą sobie w roli underdoga w spotkaniach wyjazdowych.

Porcja statystyki:

Kiedy Pacers grali w tym sezonie w roli underdoga na wyjazdach, przegrali aż 13 z 19 spotkań z różnicą -3.9 pkt. Z drugiej strony Denver będąc u siebie faworytem wygrali aż 27 z 32 spotkań, ze średnia różnicą 12.8 pkt. I jeszcze jedna statystyka: Kiedy Nuggets grali w marcu, u siebie, jako faworyt, z linią -6.5 pkt do -9 pkt, z jednym dniem odpoczynku, a w poprzednim meczu zdobywali 100 lub więcej punktów, wygrywali 18 z 20 takich meczów, a co dla nas ważne w 16 z 20 takich spotkań pokrywali linię handicapu.

Denver Nuggets – Indiana Pacers, typ: 1 (-7.5), kurs: 1.84.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB