Singiel na dziś: Excelsior – Jong AZ

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na piątek 14. dzień lutego wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że w meczu Excelsioru z rezerwami AZ Alkmaar padną przynajmniej cztery bramki.

Jak radzą sobie Excelsior?

Excelsior zajmuje siódme miejsce w tabeli i jest najbardziej overową drużyną w całej lidze. W ich meczach pada średnio aż 3.9 gola na mecz. Z dwudziestu pięciu meczów rozegranych w tym sezonie w aż czternastu pokrywano linię 3.5 gola. Natomiast w dwunastu domowych meczach Excelsioru strzelano średnio aż 4.8 gola na jedno spotkanie i w dziewięciu padały więcej niż trzy bramki.

Jak radzi sobie Jong AZ?

Rezerwy AZ Alkmaar zajmują czternaste miejsce w zestawieniu i również w ich spotkaniach pada wiele goli. Średnio w ich pojedynkach padało 3.5 gola na mecz, a gdy grali na wyjazdach ta wartość rosła do 3.6 bramki. W ich pięćdziesięciu procentach meczów wyjazdowych pokrywano linię 3.5 gola.

Na co postawić i dlaczego?

W związku z powyższym typujemy, że w meczu Excelsioru z rezerwami AZ Alkmaar padną przynajmniej cztery gole.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz! 😉 Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Excelsior – Jong AZ: typ: powyżej 3.5 gola , kurs:  1.75.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…