Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na piątek 14. dzień lutego wybraliśmy z niemieckiej Bundesligi oraz z holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.10. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

W pierwszym meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu Borussii Dortmund z Eintrachtem Frankfurt. Średnio w domowych meczach Borussii strzelano w tym sezonie aż 4.6 gola na mecz. W ich dziesięciu pojedynkach rozegranych na Signal Iduna Park aż dziewięć razy pokrywano linię 2.5 gola. Dlatego dziś liczymy na przynajmniej trzy trafienia.

 

Na drugiej pozycji stawiamy dokładnie ten sam typ. Liczymy na przynajmniej trzy gole w starciu Volendam z Telstarem. Gdy Volendam grał w tym sezonie na własnym stadionie, wówczas w tych starciach strzelano aż 3.8 gola na mecz. W dwunastu pojedynkach przed własną widownią, aż dziewięć razy strzelano przynajmniej trzy bramki. Dziś liczymy również na przynajmniej trzy gole.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.10.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…