Singiel na dziś: Finn Harps – Dundalk

Typy na dziś

Typy do Singla na sobotę 8. dzień czerwca wybraliśmy z irlandzkiej ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że Dundalk wygra na wyjeździe z Finn Harps przynajmniej dwoma golami. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli i są na serii trzech porażek z rzędu. Goście natomiast są liderem rozgrywek i wygrali ostatnio aż sześć meczów z rzędu.

Co dla nas ważne Dundalk wygrał równiez cztery z rzędu mecze na wyjeździe i  – UWAGA – w każdym z nich pokrywał handicap -1. Z kim jak z kim, ale z tak słabym rywalem zaryzykowalibyśmy jeszcze wyższy handicap, np -2, po kursie 2.8 i też za pewnie byśmy cieszyli się z wygranej.

Naszym zdaniem Dundalk wygra dziś przynajmniej 3:0. Nie będziemy jednak aż tak pazerni, tylko zagramy na gości z jednobramkowym handi.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy NBA: Jaki zakład postawić?

W związku z powyższym stawiamy, że Dundalk pokona Finn Harps przynajmniej dwoma golami.

Finn Harps – Dundalk, typ: 2 (handicap 1:0), kurs: 1.71. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Atalanta – Brescia – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/atalanta-brescia-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-poniedzialek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama