Typy na dziś: Dubel na sobotę 8.06. z kursem 2.87.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na sobotę 8. dzień czerwca wybraliśmy z eliminacji do mistrzostw Europy oraz MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.87. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Francja zdobędzie przynajmniej dwa gole w wyjazdowym starciu z Turcją. Obie drużyny mają po dwa zwycięstwa na swoim koncie i zapowiada się ciekawe spotkanie o prym w grupie H. Naszym zdaniem Francuzi są w stanie przynajmniej dwa razy pokonać bramkarza rywali i to chyba najsensowniejszy typ z dzisiejszym meczów eliminacyjnych. Dlaczgo? Ma dobry kurs i jest całkiem prawdpodobny.

W drugim meczu Dubla stawiamy na przynajmniej osiem runów w spotkaniu Houston Astros z Baltimore Orioles. Tak naprawdę to sami gracze z Teksasu moga pokryć tę linię, bo ich pałkarze są w znakomitej dyspozycji. Mimo wielu kontuzji zespół z Houston prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Wczoraj Astros dali nam zarobić, to dziś również liczymy na mecz z przynajmniej ośmioma runami.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.87.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB