Typy na dziś: Dubel na sobotę 8.06. z kursem 2.87.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na sobotę 8. dzień czerwca wybraliśmy z eliminacji do mistrzostw Europy oraz MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.87. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Francja zdobędzie przynajmniej dwa gole w wyjazdowym starciu z Turcją. Obie drużyny mają po dwa zwycięstwa na swoim koncie i zapowiada się ciekawe spotkanie o prym w grupie H. Naszym zdaniem Francuzi są w stanie przynajmniej dwa razy pokonać bramkarza rywali i to chyba najsensowniejszy typ z dzisiejszym meczów eliminacyjnych. Dlaczgo? Ma dobry kurs i jest całkiem prawdpodobny.

W drugim meczu Dubla stawiamy na przynajmniej osiem runów w spotkaniu Houston Astros z Baltimore Orioles. Tak naprawdę to sami gracze z Teksasu moga pokryć tę linię, bo ich pałkarze są w znakomitej dyspozycji. Mimo wielu kontuzji zespół z Houston prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Wczoraj Astros dali nam zarobić, to dziś również liczymy na mecz z przynajmniej ośmioma runami.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.87.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB