Typy tenisowe: Fabio Fognini – Kyle Edmund

Typy tenisowe

W tenisowych typach we wtorek zajmiemy się spotkaniem panów, a dokładniej potyczką Fabio Fogniniego z Kylem Edmundem, która powinna być naprawdę emocjonująca.

Choć kursy na to nie wskazują, to zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Włoch. Fognini to wybitny specjalista od gry na mączce, ale chimeryczny. Jednak żeby dobrze typować jego mecze, trzeba wejść w jego głowę. Dziś w Madrycie będzie jako triumfator Monte Carlo, co powinno go tylko motywować.

Kyle Edmund na mączce grać potrafi, ale po dłuższej kontuzji dopiero buduje formę. Nie jest w swojej optymalnej dyspozycji i wydaje się, że w tej sytuacji nie ma większych szans z Włochem.

Biorąc pod uwagę nawierzchnię, formę i umiejętności idziemy zdecydowanie w kierunku Fabio.

ATP Madryt: Fabio Fognini – Kyle Edmund, typ: Fognini, kurs: 1.9.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 31.03.
https://youtu.be/mNRHtxHmy7w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E89 w Apple Podcasty 🎙 #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=cc0b2e3a-e3f7-4776-aa6d-671b0253ae48

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://bit.ly/3dJIF9s #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…