Singiel na dziś: Indiana Pacers – Chicago Bulls

Typy na dziś

Singla na wtorek 5. dzień marca zagramy w NBA, czyli najlepszej, koszykarskiej lidze świata. W piłce nożnej poza Ligą Mistrzów, niewiele jest do grania, dlatego wolimy zostać za oceanem. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że Indiana Pacers wygrają we własnej z Chicago Bulls przynajmniej siedmioma punktami. Dla gospodarzy jest to ważne spotkanie, w którym będą bronili trzeciej pozycji w Konferencji Wschodniej. Im lepsza pozycja przed Playoffs, tym  – w teorii – słabszy rywal w pierwszej rundzie postseason. Jeśli układ sił na Wschodnie pozostałby taki sam do końca sezonu zasadniczego, to Pacers graliby z Detroit. Gdyby jednak spadli na 4. miejsce, musieli by zmierzyć się z Bostonem. Różnica jest oczywista.

Bulls grają w kratkę i po dobrej serii, w której wygrywali ze słabymi rywalami, ostatnio przegrali u siebie z Atlantą, co tylko pokazuje, że Byki nie potrafią ustabilizować formy. Co ważne dla naszego typu, Chicago przegrało w Indianapolis sześć ostatnich spotkań.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Kiedy Indiana grała u siebie w roli faworyta, wygrywała 74.1 procent spotkań, ze średnią różnicą 9 pkt. Z drugiej strony Chicago jako underdog na wyjazdach przegrało 20 z 30 spotkań, ze średnią różnicą -7.2 pkt. Uważamy, że Pacers dziś wygrają i pokryją handicap -6.5 pkt.

Indiana Pacers – Chicago Bulls, typ: 1 (-6.5), kurs: 1.63.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…