Dubel na wtorek 5.03. z kursem 2.19.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na wtorek 5. dzień marca wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata czyli NBA oraz z piłkarskiej Ligi Mistrzów. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.19. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Toronto Raptors wygrają domowe spotkanie z Houston Rockets. To szlagierowe spotkanie z pewnością przyciągnie masę widzów przed telewizory. Tak naprawdę każda z drużyn może dziś sięgnąć po wygraną i naszym zdaniem wynik będzie otwarty do ostatniej syreny. My jednak więcej szans dajemy Kanadyjczykom. W ostatnim meczu Raptors nie grał Kawhi Leonard, który wypoczęty będzie dziś trudny do zatrzymania.

W drugim meczu Dubla stawiamy na poniżej 4.5 gola w starciu Realu Madryt z Ajaksem. Uważamy, że wbrew pozorom wcale nie musi to być spotkanie z wielką liczbą goli. Real ma zaliczkę z pierwszego meczu (2:1) i skupi się na obronie tego rezultatu. Niska wygrana Królewskich (2:0) lub remis (1:1) to wyniki, które chodzą nam po głowie.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.19.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB