Singiel na dziś: Kansas City Chiefs – Houston Texans

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na niedzielę 12. dzień stycznia wybraliśmy z NFL. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Kansas City Chiefs pokonają u siebie Houston Texans różnicą przynajmniej ośmiu punktów. Jest to spotkanie w Division Round w NFL Playoffs.

Jak radzą sobie Kansas City Chiefs?

Gospodarze wygrali w sezonie zasadniczym swoją dywizję, notując dwanaście zwycięstw i tylko cztery porażki. W pierwszej rundzie Playoffs mieli wolne, dlatego mieli czas na zaleczenie drobnych urazów i przygotowanie się do spotkaniach z Houston. Chiefs w kilku ostatnich sezonach słynęli jedynie z dobrej ofensywy. Potrafili zdobywać wiele punktów, ale i dużo tracili. Po zmianie trenera od linii obrony, zespól z Kansas City wreszcie stał się kompletny i obecnie obie formacje należą do najlepszych w lidze.

Jak radzą sobie Houston Texans?

Tydzień temu Texans potrzebowali dogrywki, aby wyeliminować Buffalo Bills. O ile do gry w ataku zespołu z Teksasu nie można się przyczepić, to w obronie (zwłaszcza przeciwko podaniom) mają wiele luk. Nawet powrót ich największej gwiazdy, czyli JJ Watta niewiele poprawił w grze defensywnej zespołu.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy, że Chiefs wygrają to spotkanie i pokryją handicap -7.5 pkt. Naszym zdaniem Andy Reid doskonale przygotuje zespół, aby ten uzyskał awans do finałów konferencji. Ekipa z Kansas City ma lepszą ofensywę i defensywę, a do tego również ich “special teams” produkują więcej punktów. Dlatego uważamy, że nie będzie to wyrównany pojedynek, tylko Chiefs wygrają wysoko. My liczymy, że na tyle wysoko, aby pokryć nasz handicap.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Kansas City Chiefs – Houston Texans, typ: 1 (-7.5), kurs: 1.77.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Luton – Manchester United https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luton-manchester-united/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Maccabi Tel Aviv – Salzburg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-maccabi-tel-aviv-salzburg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-34/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…