Typy NHL: Buffalo Sabres – Vancouver Canucks

typy NHL

Z typami z NHL przenosimy się z Kanady do pobliskiego Buffalo, gdzie dziś na kolejny mecze sezonu zasadniczego przylecą gracze z Vancouver.

Gospodarze bardzo obniżyli loty i już nie prezentują się tak dobrze jak na początku sezonu. Ich mocną stroną była bardzo dobra gra w przewadze, ale teraz widać, że inne drużyny nauczyły się jak przeciwko nim bronić w tym elemencie gry.

Natomiast gospodarze przed przyjazdem do Stanów mieli na koncie siedem zwycięstw z rzędu. Przegrali z Tampą 2:9 i 2:5 z Panthers. Mimo tych porażek ekipa z Vancouver prezentowała się przyzwoicie.

Uważamy, że Canucks są znacznie lepszą ekipą niż Sabres i typujemy, że to goście z Kanady będą górą w tym starciu. Powodzenia!

Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem będziemy podawali Singla na nocne mecze z NBA. 

Buffalo Sabres – Vancouver Canucks, typ: 2 OT, kurs 1.95.

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama