Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na niedzielę 12. dzień stycznia wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie oraz z angielskiej Premier League. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.74. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla stawiamy, że w meczu Go Ahead Eagles z Almere City pokryty zostanie BTS (obie strzelą), a w całym spotkaniu padną przynajmniej trzy bramki. W siedmiu ostatnich pojedynkach z rzędu między tymi drużynami na tym stadionie linia BTS i powyżej 2.5 gola była pokrywana. Jeśli dziś się to nagle zmieni, to uznamy to za cholernego pecha.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Manchester City zdobędzie przynajmniej trzy bramki w wyjazdowym spotkaniu z Aston Villą. The Citizens zdobywali przynajmniej trzy bramki w pięciu z ostatnich sześciu meczach wyjazdowych (w różnych różnych rozgrywkach). Liczymy, że dziś ze słabą drużyną z Birmingham również zdobędą minimum trzy trafienia.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.74.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Reklama

Typy na rzuty rożne: Luton – Manchester United https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luton-manchester-united/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Maccabi Tel Aviv – Salzburg https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-maccabi-tel-aviv-salzburg/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-wtorek-34/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…