Typy tenisowe: Kateryna Kozlova – Kristina Mladenović

Typy tenisowe

Po udanej wizycie w Stuttgarcie, tym razem przenosimy się do Stambułu, gdzie w ramach drugiej rundy turnieju WTA zmierzą się Kateryna Kozlova i Kristina Mladenović.

Firmy bukmacherskie nie upatrują faworytki w tym starciu i według nich będzie to bardzo wyrównane starcie. Jednak naszym zdaniem faworytka jest i to dość wyraźna, dlatego też mamy spore value. Mowa tu oczywiście o wygranej Kiki Mladenović, która bardzo dobrze spisała się w pierwszym spotkaniu pewnie pokonując Dajanę Jastremską. Było to bardzo cenne zwycięstwo Francuzki, dopiero szóste w tym sezonie, ale nie chodzi tylko o sam wynik. Kiki od niedawna zaczęła współpracę z Saschą Bajinem, a więc jednym z najlepszych trenerów w tourze, co daje już efekty, nie tylko jeśli chodzi o wynik, ale też o grę.

Kozlova – solidna zawodniczka, ale jednak biorąc pod uwagę umiejętności, doświadczenie i ogranie, to nie ma jej co porównywać do rywalki. Potrafi grać na mączce, ale patrząc na jej wyniki, to nie ma tam ciekawych rezultatów, poza wygraną w jakimś ITF.

Na co postawić?

Sądzimy, że zobaczymy tu po prostu pewne zwycięstwo Kiki Mladenović, która wydaje się wraca na właściwe tory. A jeśli będzie wszystko funkcjonowało, to będzie dla niej dość łatwe spotkanie.

WTA Stambuł: Kateryna Kozlova – Kristina Mladenović, typ: Mladenović, kurs: 1.90.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.