Singiel na dziś: Orlando Magic – Toronto Raptors

Typy na dziś

Singla na piątek 19. dzień kwietnia zagramy w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Toronto Raptors wygra wyjazdowe spotkanie w Orlando i ustali bilans rywalizacji o półfinał Konferencji Wschodniej na 2:1. Pierwsze spotkanie tej serii wygrali dość niespodziewanie Magic, ale w drugim gracze z Kanady już zdominowali rywala, wygrywając 111:82.

Naszym zdaniem ta rywalizacja będzie przebiegała podobnie do innej pary ze Wschodu, czyli Sixers – Nets. Tam też pierwszy mecz wygrał Brooklyn, ale kolejne dwa padły łupem Filadelfii, która minionej nocy nawet bez swojej największej gwiazdy Joela Embiida wygrała w Nowym Jorku 131:115.

Spodziewamy się zaciętego meczu z niskim wynikiem, ale ostatecznie to goście z Toronto powinni wygrać i odebrać przewagę własnego parkietu. Kanadyjczycy mają więcej opcji w ataku i zdecydowanie lepszą obroną. Jeśli dziś zrobią z tego użytek, to Magic ich nie zatrzymają.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Stawiamy, że Toronto Raptors wygrają na wyjeździe z Orlando Magic przynajmniej trzema punktami.

Porcja statystyki:

W sezonie regularnym, kiedy Raptors grali na wyjeździe jako faworyt, wygrali 69.2 proc spotkań, ze średnią różnicą 6.3 pkt.

Orlando Magic – Toronto Raptors, typ: 2 (-2.5 pkt), kurs: 1.61.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Podcast #kasujemy S01.E95 w Spotify 🎙💵 https://open.spotify.com/episode/4arb2V6yavbew5cc72AHos?si=RlfbY5ZUSBWVZ64cEBEl1w

Podcast #kasujemy S01.E95. #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=0fb2cf4d-a52a-475c-997b-4ba29e8744fe

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 7.04
https://youtu.be/rUf8pqT2k-w
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Load More…