Dubel na piątek 19.04. z kursem 2.70.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piątek 19. dzień kwietnia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.70. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Almere City wygra domowe spotkanie z Telstarem. Gospodarze walczą o jak najlepsze miejsce przed barażami o awans do ekstraklasy i obecnie są najlepiej grającą drużyną ligi. Za sobą mają aż pięć wygranych meczów z rzędu i dziś podejmą zespół, który już o nic nie walczy w tym sezonie. Naszym zdaniem Almere będzie bardziej zmotywowane i powinni zgarnąć dziś trzy punkty.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że w trzecim meczu rywalizacji Oklahoma City Thunder z Portland Trail Blazers łączna suma punktów obu drużyn po ostatniej syrenie będzie większa niż 216. Pierwsze dwa mecze wygrali u siebie Blazers, a dziś rywalizacja przenosi się do OKC. Tu z pomocą przychodzi nam taka statystyka: kiedy Oklahoma grała u siebie jako faworyt, a linia meczu była ustawiona od -6.5 do -9 pkt i Thunder byli po przegranym meczu jako underdog – wtedy linia over/under (w tym meczu ustawiona na 221,5) była pokrywana w aż dziewięciu spotkaniach na dziesięć takich przypadków. My gramy na over 216.5 pkt.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.70.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama