Dubel na piątek 19.04. z kursem 2.70.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na piątek 19. dzień kwietnia wybraliśmy z najlepszej, koszykarskiej ligi świata, czyli NBA oraz z holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.70. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Almere City wygra domowe spotkanie z Telstarem. Gospodarze walczą o jak najlepsze miejsce przed barażami o awans do ekstraklasy i obecnie są najlepiej grającą drużyną ligi. Za sobą mają aż pięć wygranych meczów z rzędu i dziś podejmą zespół, który już o nic nie walczy w tym sezonie. Naszym zdaniem Almere będzie bardziej zmotywowane i powinni zgarnąć dziś trzy punkty.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że w trzecim meczu rywalizacji Oklahoma City Thunder z Portland Trail Blazers łączna suma punktów obu drużyn po ostatniej syrenie będzie większa niż 216. Pierwsze dwa mecze wygrali u siebie Blazers, a dziś rywalizacja przenosi się do OKC. Tu z pomocą przychodzi nam taka statystyka: kiedy Oklahoma grała u siebie jako faworyt, a linia meczu była ustawiona od -6.5 do -9 pkt i Thunder byli po przegranym meczu jako underdog – wtedy linia over/under (w tym meczu ustawiona na 221,5) była pokrywana w aż dziewięciu spotkaniach na dziesięć takich przypadków. My gramy na over 216.5 pkt.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.70.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB