Kupon na czwartek 18.04. z kursem 4.91.

Kupon na dziś

Kupon bukmacherski na czwartek 18. dzień kwietnia, którego łączny kurs wynosi 4.91. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.

Pierwsze spotkanie na kuponie pochodzi z NBA i stawiamy, że Sixers wygrają dziś na Brooklynie. Jeśli ekipa z Philly zagra tak jak w drugim meczu serii, to nie powinna mieć problemu z odniesieniem zwycięstwa.

Na drugiej pozycji stawiamy na domowe zwycięstwo Nationals z Giants w bejsbolowej MLB.

Kupon zamykamy w Egipcie i podobnie jak w Singlu dnia gramy na domowe zwycięstwo Al Ahly w derbowym pojedynku z Pyramids.

Good luck!

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

 

 

Podcast #kasujemy

Reklama