Singiel na dziś: Philadelphia 76ers – Portland Trail Blazers

Typy na dziś

Singla na sobotę 23. dzień lutego zagramy w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że Philadelphia 76ers pokonają we własnej hali Portland Trail Blazers przynajmniej dwoma punktami. Mecz rozpocznie się o godzinie 19. czasu polskiego, więc zapraszamy do obejrzenia. Oczywiście pamiętamy, że Sixers nadal grają bez Joela Embiida, który leczy bolące kolano, ale w ostatni meczu z Heat godnie zastąpił go Boban Marjanovic. Świetny mecz rozegra wówczas Tobias Harris, który był najlepszym strzelcem zespołu.

Portland grają świetnie grają we własnej hali, ale już na wyjazdach wiele tracą ze swojej wartości. Na 26 potyczek w obcych halach Blazers wygrali zaledwie 11 razy, co przy wspaniale grających u siebie Sixers nie wróży nic dobrego.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Uważamy, że Sixers znajdą sposób na pokonanie Blazers. Wygrać w Wells Fargo Center na południu Filadelfii jest bardzo ciężko, dlatego stawiamy, że Szóstki zwyciężą i pokryją skromny handicap -1.5.

Philadelphia 76ers – Portland Trail Blazers, typ: 1 (-1.5), kurs: 1.78.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…