Singiel na dziś: Philadelphia 76ers – Toronto Raptors

Typy na dziś

Singla na czwartek 9. dzień maja zagramy w najlepszej, koszykarskiej lidze świata, czyli NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że jeśli Toronto Raptors wygrają dziś w Filadelfii to nie więcej niż trzema punktami. Innymi słowy gramy dodatni handicap +3.5 pkt na Sixers, którzy przegrywają w serii 2:3. Jeśli dziś Raptors zdobędą Wells Fargo Center, to w finale Konferencji Wschodniej zmierzą się z Milwaukee Bucks. Kozły minionej nocy wyeliminowały Boston Celtics.

Wracamy do Philly. Wszystko w tym meczu zależy od Joela Embiida i jego zdrowia. Jeśli kameruński środkowy zdołał wyleczyć infekcję górnych dróg oddechowych, to Sixers dziś wygrają. Jeśli jednak nadal będzie osłabiony, to gospodarze dziś pożegnają się z Playoffs. Choroba Embiida trwa już cztery dni i sądzimy, że w profesjonalnym, amerykańskim klubie takie infekcje da się wyleczyć w kilka dób.

Dodajemy ten typ rano, ale każdy kto będzie chciał go postawić, powinien poczekać do godz. 1:30 AM i sprawdzać np na Twitterze status Embiida. Jeśli zagra, Sixers wygrają. Ostatnia, kompromitująca porażka w Toronto mocno podrażniła ego zawodników z Philly. Do tego kibicujący Raptors rapper Drake zakpił sobie z Embiida, pokazując chwiejący się samolot. Kameruńczyk po ostatniej syrenie podszedł do słynnego piosenkarza i rzucił mu niczym Arnold Schwarzenegger w Terminatorze: I’ll be back! Uważamy, że Sixers mają dziś szansę wrócić do rywalizacji, ale zabezpieczymy się dodatnim handicapem +3.5 pkt.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Co dziś obstawić?

Philadelphia 76ers – Toronto Raptors, typ: 2 (+3.5), kurs: 1.69.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama