Dubel na czwartek 9.05. z kursem 3.02.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na czwartek 9. dzień maja wybraliśmy z NBA oraz z egipskiej ekstraklasy. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 3.02. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w szóstym spotkaniu półfinału Konferencji Zachodniej między Blazers a Nuggets łączna liczba punktów będzie większa od 210.5. W rywalizacji do czterech wygranych powadzą gracze z Kolorado i zrobią dziś wiele, aby nie dopuścić do meczu numer siedem. Jeśli „Baryłki” dziś wygrają, to zameldują się w finale konferencji i będą czekały na rywala z pary Golden State Warriors – Houston Rockets.

W obu meczach między tymi zespołami, które zostały rozegrane w Portland linia 210.5 pkt była pokrywana. W trzecim starciu tej serii, doszło nawet do czterech dogrywek, a wynik wywindowano do 140:137. Liczymy, że dziś również widzowie w Moda Center zobaczą przynajmniej 211 „oczek” zdobytych przez obie ekipy.

Na drugiej pozycji Dubla stawiamy, że Zamalek wygra przynajmniej dwoma golami z Wadi Degla. Gospodarze walczą jeszcze o mistrzostwo kraju, choć o tytuł może być im ciężko, bo Al Ahly uciekło trochę za daleko. Oczywiście priorytetem dla Zamalek jest odzyskanie drugiego miejsca, które gwarantuje udział w Afrykańskiej Lidze Mistrzów. Dziś za rywala mają zespół, który już o nic nie walczy, więc motywacja będzie po stronie gospodarzy. W pierwszym meczu między tymi ekipami, Zamalek wygrał na wyjeździe 4:2. Dziś liczymy na ponowne pokrycie handicapu bramkowego -1.

Kurs Dubla

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 3.02.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w ETOTO:

Typy na dziś

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB